Kawiarnia Podróżnicza Magellan

Strona poświęcona kawiarence podróżniczej Magellan

Spotkanie z podróżnikiem!

 

Interesuje Cię podróżowanie, lecz starasz się wyjechać zawsze za jak najniższą cenę?

Już w najbliższą sobotę - 20.05.2017 r., od godziny 18:00, Kawiarenka Podróżnicza Magellan gościć będzie dziennikarza i podróżnika Jakuba Poradę, który opowie o tajnikach niskobudżetowej turystyki i przedstawi jej zalety.

W czasie spotkania będzie można wysłuchać również opowieści z licznych podróży naszego gościa, a po prelekcji dziennikarz będzie podpisywał egzemplarze swojej najnowszej książki.

 

Najnowsza książka podróżnika

 

Zapraszamy!

 

Wystawa zdjęć

 

Zapraszamy serdecznie na wystawę zdjęć studentów Gospodarki Turystycznej katowickiego Uniwersytetu Ekonomicznego, którzy spędzili pół roku podróżując po Azji! Swoją niesamowitą, półroczną przygodę uwiecznili na setkach wspaniałych zdjęć, które pragną nam pokazać.

W czasie wystawy opowiedzą nam o tym, co przeżyli i zdradzą nam, jak przygotowywali się do wyprawy.

Dla zainteresowanych możliwy będzie także zakup fotografii. Cały dochód ze sprzedaży zdjęć podróżnicy planują przeznaczyć na kolejne wyprawy. A my, jak zawsze, wspieramy takie inicjatywy! Tego dnia 20% z każdej wydanej na barze złotówki przekażemy na wsparcie ich działalności podróżniczej. 

W czasie wystawy nie zabraknie, oczywiście, możliwości skosztowania kawowych i herbacianych specjałów przywiezionych przez naszych prelegentów z ich podróży do Azji!

 

 

Wystawa odbędzie się w niedzielę - 4 kwietnia. Zaczynamy o godzinie 17:00.

Nie może Was tam zabraknąć!

 

Ważna informacja dodatkowa:

zdjęcia będzie można podziwiać i zakupić u nas jeszcze przez kolejny tydzień po wystawie (5-11.04), gdyby komuś nie udało się jednak pojawić w dniu wydarzenia.